- محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. امام راحل (ره) ***اللهم کن لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل الساعه ولیا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعی و تمتعه فیها طویلا. برحمتک یا ارحم الرحمین*** مقام معظم رهبری حفظه ا...: کشور به موازات نیاز به علم به پنجه های کارآمد هم نیاز دارد.***

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام تبریک مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت فرا رسیدن سال 1399

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان درمیان

پیام تبریک مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به مناسبت  فرا رسیدن سال 1399

همکاران ارجمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و مراکز تابعه

حمد و سپاس خدای منان را برآنچه از توفیق خدمت به خلق بر ما عطا نموده است.

در واپسین روزهای سـال  1398  آخرین برگ های کتابی دیگر از عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ورق می خورد. جایگاه کنونی اداره کل در استان و کشور و هر آنچه از موفقیت ها و افتخارات در عرصه های ملی و جهانی بدست آورده ایم، همه و همه مرهون لطف بی کران خداوندی و خدمات خالصانه و بی دریغ مربیان دلسوز، کارکنان ساعی، کارشناسان پرتوان و روسای مخلص و بلند همت می باشد.

همزمان با فرارسیدن موسم طرب انگیز و پر تحول بهار، فصلی تازه از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گشوده می شود.تشکیل شورای مهارت در استانها ، دستور ریاست محترم جمهور در زمینه اعتبار مدارک آموزش فنی و حرفه ای و موافقت با افزایش حقوق کلیه کارکنان نشان از اختصاص جایگاه ویژه به آموزش های مهارت محور و حاکی از رسالت خطیر و نقش ارزنده این سازمان در توسعه و تعالی کشور می باشد و این مهم جز با یاری حضرت باری تعالی و همت بلند و عزم راسخ، همدلی و همراهی تمامی اعضاء خانواده بزرگ و صمیمی آموزش فنی و حرفه ای میسر نمی شود.

این عید سعید باستانی را حضور همکاران ارجمند و خانواده های عزیز ایشان تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم سال 1399 سالی توام با سلامتی و بهروزی برای شما و خانواده عزیزتان باشد . با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر   می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم:

"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

لحظاتی سرشار از امید، سالی پر از تحول و روزگاری عجین با بهروزی را از درگاه حضرت سبحان برایتان آرزومندم.

تصویر روز

سایت های مرتبط

 

مهارت آموزی در محیط کار واقعی