- محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. امام راحل (ره) ***اللهم کن لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل الساعه ولیا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعی و تمتعه فیها طویلا. برحمتک یا ارحم الرحمین*** مقام معظم رهبری حفظه ا...: کشور به موازات نیاز به علم به پنجه های کارآمد هم نیاز دارد.***

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام تبریک علی بذرافشان رئیس مرکز به مناسبت سال 99

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان درمیان

پیام تبریک علی بذرافشان رئیس مرکز به مناسبت سال 1399

اینجانب ضمن عرض تبریک سال 1399 و تقدیر از همراهی، اهتمام و تلاش های ارزنده شما همکاران عزیزا اذعان دارم موفقیت و دستاوردهای ارزشمندی که در طول سال و در حوزه های مختلف حاصل شد مرهون تلاش و دلسوزی همکاران ارجمند بوده و شایسته سپاس، تکریم و تجلیل است.
به استقبال بهار می رویم وبا رعایت مسائل بهداشتی بیماری کرونا را شکست می دهیم و نیز در خانه هایمان می مانیم تا سلامتی خود و خانواده هایمان به خطر نیفتد.
از خداوند بهارآفرین وطراوت بخش سالی سرشار از خیر و برکت و معونیت توام با سلامتی،صحت و سعادت را برای همگان مسئلت دارم، بی شک در پرتو عنایات الهی و توجهات معصومین(س) در سال جدید با برنامه ریزی و پشتکار دست در دست هم گامهای موثرتری در خدمت به جامعه هدف بر خواهیم داشت و موجبات رضایت بیشترحق تعالی را فراهم خواهیم ساخت.

salno

تصویر روز

سایت های مرتبط

 

مهارت آموزی در محیط کار واقعی