- محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. امام راحل (ره) ***اللهم کن لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل الساعه ولیا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعی و تمتعه فیها طویلا. برحمتک یا ارحم الرحمین*** مقام معظم رهبری حفظه ا...: کشور به موازات نیاز به علم به پنجه های کارآمد هم نیاز دارد.***

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

توانمند سازی روستائیان و عشایر از اولویتهای کاری و آموزشی ماست.

 

مهندس خوش آیند مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه آقایان حق پرست معاونت محترم آموزش و پژوهش و اسلامی رئیس اداره روابط عمومی از مرکز درمیان بازدید نمودند. در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای درمیان و جلسه با کارکنان مرکز، عملکرد سال 95 مرکز بررسی وبا توجه به رقم 378000 نفر ساعت و 1680 نفر دوره آموزش در مرکز و کارگاهای روستایی ، عشایری، شهری وصنایع و اصناف در سال 1395 از تلاش تک تک کارکنان قدردانی شد. کارکنان مرکز اهم مواردی که برای آموزش و بهبود روند مشکل ساز است را به اطلاع مدیر کل رساندند .

مقام عالی در ادامه از کلاس آموزشی صنایع پوشاک در روستای عشایری محمد آباد دیدن و روند کار را از نزدیک رویت نمودند. همچنین در جلسه ای که با حضور امام جمعه و اعضای شورای اسلامی روستا برگزار گردید در خصوص توجه به مرز نشینان  ، مناطق محروم و عشایر مطالبی را در خصوص آموزشهای فنی و حرفه ای مطرح  و با درخواست اهالی روستا برای برگزاری سایر دوره های صنایع دستی موافقت کردند. ایشان با توجه به انتخابات پیش رو تاکید کردند ما بعنوان یک ایرانی هم وظیفه داریم و هم حق ماست تا در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا شرکت کرده چرا که هر رای ما باعث خنثی سازی طرحهای دشمنان این مرز و بوم و مانند تیری بر قلب ناپاک آنهاست. در ادامه بازدید ، مدیر کل با حضور در هنگ مرزی گزیک با جانشین  و ریاست عقیدتی سیاسی هنگ مرزی گزیک دیدار و به تبیین آموزشهای فنی و حرفه ای برای آموزش سربازان پرداختند. ایشان اعلام داشتند اگر وظیفه نیروهای نظامی و انتظامی تامین امنیت است ، ما کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای وظیفه داریم بر اساس نامگذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری حفظه ا... بعنوان اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال با مهارت آموزی  به سنین مختلف برای ایجاد اشتغال گامهایی اساسی برداریم. جانشین و ریاست عقیدتی سیاسی هنگ مرزی گزیک برای همکاری بیشترو توانمند سازی سربازان در طول خدمت مقدس سربازی قول مساعد دادند.

IMAG5533jpg.jpg

IMAG5538jpg.jpg